top of page
Szukaj

Dębowa Aleja Niepodległości

Zaktualizowano: 5 wrz 2018


29 wrzesień 2018r - 11:11 rano


Harcerstwo jest zaproszone przez Zrzeszenie Nauczycieli Polskich wraz z Konsulatem Generalnym RP w Chicago, żeby wziąć udział w Dębowej Aleji Niepodległości. Polskie szkoły będą wysyłać delegacje młodzieżowe. Harcerstwo jest również proszone o delegację. Jakby ktoś się interesował tą wycieczką, proszę odpisać do druhny Beaty Niebrugge (aniolek@aol.com).39 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

“Christmas Around the World”

Harcerskie zespoły “Lechici” i “Wichry” występują w Muzeum Przemysłu i Wiedzy o 12:15 popołudniu w niedzielę, 16go grudnia, reprezentując Polskę w występie świątecznym “Christmas Around the World”. T

Obchody Święta Niepodległości

1918-2018 Obchody Święta Niepodległości 100-Lecie Powstania Związku Harcerstwa Polskiego i Odzyskania Polski Niepodległej W niedzielę, 11go listopada, Związek Harcerstwa Polskiego – Obwód Chicago, wra

Comentarios


Los comentarios se han desactivado.
bottom of page