top of page
Szukaj

Nagrodę Dziedzictwa Polskiego

Zaktualizowano: 28 wrz 2018


Harcerstwo otrzymuje Nagrodę Dziedzictwa Polskiego od Kongresu Polonii Amerykańskiej - Uroczysty Bankiet 7 październik 2018r.


Jakby ktoś chciałby uczestniczyć w tym bankiecie, proszę odpisać do druhny Beaty Niebrugge (aniolek@aol.com) po informacje odnośnie biletów (dla dorosłych i młodzieży harcerskiej).44 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

“Christmas Around the World”

Harcerskie zespoły “Lechici” i “Wichry” występują w Muzeum Przemysłu i Wiedzy o 12:15 popołudniu w niedzielę, 16go grudnia, reprezentując Polskę w występie świątecznym “Christmas Around the World”. T

Obchody Święta Niepodległości

1918-2018 Obchody Święta Niepodległości 100-Lecie Powstania Związku Harcerstwa Polskiego i Odzyskania Polski Niepodległej W niedzielę, 11go listopada, Związek Harcerstwa Polskiego – Obwód Chicago, wra

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page